Přejít k hlavnímu obsahu
Please The Trees budou společně s Acute Dose a Atray hosty war-upu letošní Besedy
Please The Trees budou společně s Acute Dose a Atray hosty war-upu letošní Besedy
ahmed - Út, 16.05.2017 - 09:00

Kvalitní muzika na prvním místě

Z většiny domácích festivalů jde cítit nechuť dramaturgicky riskovat. Podobnou „sázku na jistotu“ ostatně volí většina hudebních médií. O to víc si vážíme těch, kteří na řekněme kultivaci domácí scény úplně nerezignovali. Tématu jsme se už dříve dotkli na našem prvních workshopu Frontman live.

Nebudu zastírat, že se jako kurátor hudebního programu dodnes podílím na tasovském festivalu Beseda u Bigbítu, který letos oslaví čtvrtstoletí. A že akcí tohoto týdne je pro mě přirozeně festivalový warm-up, který pod hlavičkou Beseda Night proběhne 18. května v brněnském Kabinetu Múz. To ale neznamená, že bychom tento festival na našich stránkách chtěli nějak zvýhodňovat.

Snahou Frontmana vždy byla a bude otevřenost a snaha o objektivitu. Tohle tedy berte jako výzvu pro vás, jak festivaly u nás vidíte vy. Zajímají nás všechny akce „s přesahem“, na kterých máte šanci si zahrát „jen“ proto, že děláte dobrou muziku, kde se místo osobních vazeb zohledňuje kvalita, kde dramaturgové jsou lidí kompetentní a na naší hudební scéně jim záleží.

Jaké akce a proč by si vaší optikou zasloužily zmínku na Frontmanovi? Pište nám do komentářů nebo na redakce@frontman.cz, těm nejzajímavějších rádi dáme prostor.

Tagy Frontman live Beseda u Bigbítu
Fanouškovské alter ego šéfredaktora. Zářezy najdete také na Radiu 1, festivalu Beseda u Bigbítu, na Xplaylistu nebo dříve Freemusic a u labelu X Production.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY