Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

In-ear sluchátka Sennheiser IE 40 Pro

Nabídka sluchátek pro in-ear monitoring patřící do řady IE z produkce tradičního německého výrobce Sennheiser se rozrůstá o finančně dostupný dynamický model IE 40 Pro. Pro hudební fajnšmekry připravuje firma i dvojici luxusních verzí IE 400 Pro a IE 500 Pro, u kterých bude sériová výroba zahájena v příštím roce.

IE 40 Pro s impedancí 20 Ohm jsou osazena proprietárními drivery druhé generace s průměrem 10 mm a neodymovými magnety, mohou se pochlubit extrémně nízkým zkreslením THD 0.1 % (1kHz, 94dB), maximální akustický tlak (SPL) je dán hodnotou 115 dB a frekvenční rozsah činí 20 Hz - 18 kHz.

Snížení okolního hluku dosahuje díky nově koncipovaným náušníkovým adapterům hranice až 26 dB, firma použila také patentovanou konstrukci kabelů eliminující jejich poškození a konektory kabeláže se zasouvají přímo do korpusů z ergonomicky tvarovaného, odolného plastu.

Dynamické měniče s rozšířeným frekvenčním spektrem produkují kompaktní, homogenní zvuk bez nepřirozených výšek nebo únavných basů a vzhledem k zapojení odpadají problémy s fázováním a různé disonance. Flexibilní sluchátka jsou určena nejen pro muzikanty, DJ, zvukové techniky, ale lze je samozřejmě využít také pro "standardní" poslech audia.

Model Sennheiser IE 40 Pro bude dodáván v černém nebo transparentním provedení společně s trojicí silikonových adapterů (S, M, L), segmenty z paměťové pěny, čistící tyčinkou a měkkým pouzdrem. Cena setu se má pohybovat okolo 100 dolarů, což je vzhledem k technickým parametrům těchto in-earů velmi solidní poměr.

Tagy Sennheiser Sennheiser IE 40 Pro

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY