Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hudba nevymáchaná: poznej svůj nástroj se Zdeňkem Lvem

Pozvání do hudební talk show Honzy Plášila v úterý 18. dubna přijal Zdeněk Lev, dvorní kytarový technik v Kytary.cz a autor úspěšné dvoudílné publikace Péče o kytaru, stejnojmenného blogu a dalších seriálů na Frontman.cz a YouTube seriálu Lví kytarová dílna. 

Zdeněk Lev má dlouholeté zkušenosti s kompletním kytarovým servisem. Rukama mu prošly tisíce nástrojů. Specializuje se na servis a ověřování originality vintage, sběratelských a bazarových kytar a rád předává získané zkušenosti dál. Přijďte se dozvědět o kytaře úplně všechno a ještě něco navíc, spatřete na vlastní oči, jak se skládá nástroj (tedy až poté, co ho pánové rozeberou) a nebo si přineste i vlastní nástroj či divnounikát a Zdeněk vám ho zanalyzuje odshora dolů, zleva doprava, zezadu dopředu.

Oba díly knihy Zdeňka Lva jsou určené pro hráče na akustickou i elektrickou kytaru a obsahují spoustu tipů a triků, jak se o svůj nástroj starat. Pro všechny kytaristy*ky ji doporučujeme všemi deseti.

Tahle show není nový On Air. Lifestylová témata zůstávají na okraji, jde se po samotném hraní a potřebách hudebníků! Poslední zpracovaný pořad je s naším dalším redaktorem, multiinstrumentalistou Matějem Belkem. Vstup na akci je zdarma, tak 18. dubna dorazte v 17.00 do Kytar v Modřanech!

Tagy Hudba nevymáchaná Zdeněk Lev

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY