Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hudba nevymáchaná: Lukáš Chromek od třech akordů k třem pluginům na masteru

Honza Plášil už štěluje nový díl své talk show. Hostem dalšího dílu pořadu Hudba nevymáchaná bude 21. března od 17 hodin zkušený producent a muzikant Lukáš Chromek.

Lukáš Chromek jako kytarista rockových Airfare cestoval po Evropě a vyhrál několik hudebních cen. Od roku 2014 produkuje hudbu pro všechna česká vydavatelství, skoro třetina nejhranějších českých písniček v českém éteru je z jeho produkce a jeho skladby dodnes nasbíraly přes 300 milionů views na YouTube. Desky, na kterých spolupracoval, dostaly pět cen Anděl. V současnosti hraje po boku Ewy Farné a buduje kreativní značku Blacksplash music.

Společně s Lukášem Chromkem toho bude spousta co propírat, ale především se bude hovořit na téma: Od třech akordů k třem pluginům na masteru. Hostem jednoho z minulých dílů byl například Milan Cimfe.

Tahle show není nový On Air. Lifestylová témata zůstávají na okraji, jde se po samotném hraní a potřebách hudebníků! Vstup na akci je zdarma, tak 21. března dorazte v 17.00 do Kytar v Modřanech!

Tagy Hudba nevymáchaná Lukáš Chromek

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY