Přejít k hlavnímu obsahu
Ondřej Pečenka -

Hračky od Teenage Engineering #10: Designové rádio OB-4

Švédská firma Teenage Engineering zásobuje trh inovativními syntezátory již od svého založení v roce 2005. Nejzákladnějšími prvky jejich portfolia jsou malé Pocket Operatory, které na co nejmenším prostoru nabízí velmi širokou škálu zvuků. V posledním, desátém díle se podívám na opravdovou hračku – designové rádio a přenosný Bluetooth reprák OB-4.

V desátém díle série o hračkách od Teenage Engineering nebudeme tvořit hudbu, ale chci se podrobněji podívat na archetyp designových doplňků této značky – přenosný bluetooth reprák s rádiem OB-4.

Kromě samotných funkcí přehrávání písniček přes jacka či Bluetooth lze s touto krabicí vyvádět mnoho dalších věcí – nahrávat až 2 hodiny, transformovat rádiové přenosy do nekonečných ambientních tracků nebo si pouštět karmické meditační mantry a několik druhů metronomů. Podívejte se na video.

Děkuji za pozornost a komentáře během celé série a brzy se setkáme zase u nějaké recenze!

Dejte nám vědět, o čem máme natočit další představovačku/recenzi – je toho ještě hodně!

Tagy Hračky od Teenage Engineering Hračky od Teenage Engineering

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Ondrech Alex Péča
Původně z Moravy, t.č. usazen v Praze. Točím a stříhám videa a podcasty pro Kytary.cz, produkčně se podílím na FESTIWALLu a hraju na synthy LIVEka, ať už sám (Bake Lite) nebo v kapele MONSTRA. Motto: "You monsters are people!"
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY