Přejít k hlavnímu obsahu
Prokop Korb alias Badfocus | Foto: Ondřej Hons
Prokop Korb alias Badfocus | Foto: Ondřej Hons
redakce -

F*ckin' Friday: sérii koncertů servírují Mladí ladí jazz

Pod všeříkajícím názvem F*ckin' Friday rozjel festival Mladí ladí jazz sérii streamů z klubu Swim, ve které zve na koncerty a DJ sety výrazných zástupců tuzemské alternativní a nezávislé scény. Tento pátek 26. března pokračuje Badfocus.

Pořadatelé festivalu tímto způsobem reagují na neutěšenou situaci, kdy jsou kluby, které jsou důležitým podhoubím pro růst mladých muzikantských talentů, zcela ochromeny. První pilotní večer se zpěvačkou TerrouDJ Tasyou proběhl už začátkem března, minulý pátek došlo na snovou pouť po zákoutích syntezátorové a taneční hudby v podání Himalayan Dalai Lama a DJku Barboru z kolektivu Tetris.

V pátek 26. března se představí výtečný multiinstrumentalista a producent Prokop Korb alias Badfocus (čtěte náš rozhovor), který se v současné době soustředí na svůj sólový projekt kombinující elektroniku se zpěvem a hrou na kytaru a klavír. Program doplní brněnský producent nezaměnitelné elektronické hudby a trumpetista Tom Holič s bubeníkem Michalem Janíkem (Ghost of You).

Následně 2. dubna F*ckin' Friday nabídne setkání s těžce škatulkovatelnou a stále překvapující Viah, mixující to dobré z mainstreamové hudby s něžným a tklivým elektropopem. V závěru pak 9. dubna vystoupí Jen HovorkaMarkem Urbánkem.

Program F*ckin' Friday začíná vždy ve 21 hodin na Facebooku a YouTube kanálu Mladí ladí jazz.

Registrujete nebo organizujete rok od vypuknutí pandemie ještě nějaké další zajímavé série stream koncertů? Podělte se s námi a doporučte v komentářích.

Tagy Mladí Ladí Jazz F*ckin' Friday badfocus

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY