Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 19.10.2019 - 00:01

Bezdrátový systém Sennheiser XSW-D Pedalboard Set

K nástrojovým a mikrofonním bezdrátovým systémům ze série XSW-D Wireless Digital přidala německá společnost Sennheiser novou verzi nesoucí označení XSW-D Pedalboard Set. Jak je patrno z názvu, paket je určen pro využití s kytarovou nebo baskytarou a přijímač je rozměrově i funkčně optimalizován pro uložení do efektového pedalboardu.

Receiver s šasi ve formě pedálové krabičky (130 x 82 x 51 mm) je schopen zastat také funkci chromatické ladičky vybavené displejem a kovovým nášlapným switchem (tuner-mute), kromě tradičního jackového výstupu zde najdeme symetrický XLR DI výstup, celokovovou barelovou zdířku adapteru 9–15V 500 mA a USB port pro dobíjení vysílače.

Obvody transmitteru s jackem výklopným v úhlu 90 stupňů jsou uloženy v kompaktním tubusovém těle o rozměrech 122 x 24 x 28 mm a napájení tohoto segmentu obstarává Li-Ion článek s napětím 3.7 V a kapacitou 850 mAh. Baterie má výdrž cca 5 hodin nepřetržitého provozu a nabití z nuly na plnou kapacitu trvá přibližně 3 hodiny.

Systém pracuje v pásmu 2.4 GHz (frekvenční rozmezí 2.4 až 2.483 GHz), samozřejmostí je velmi nízká latence signálu (aptX Live Codec) s maximem okolo 4 ms, dosah činí více než 75 m, frekvenční odezva je dána rozsahem 10 Hz až 18 kHz, odstup signálu od šumu je vyšší než 106 dB a zkreslení THD nepřekračuje hodnotu 0.1 %.

Sennheiser XSW-D Wireless Digital Pedalboard Set s jednoduchým „plug-and-play“ ovládáním a možností připojení až pěti vysílačů k jednomu přijímači, je na evropském trhu dostupný za cenu pohybující se těsně pod hranicí 400 eur. Součástí balení je kromě receiveru plus transmitteru s klipovým úchytem také adapter a sada audio a USB kabelů.

Tagy Sennheiser Sennheiser XSW-D Pedalboard Set

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY