Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Bezdrátový set RODELink Performer Kit

Australský výrobce audio techniky RODE rozšiřuje nabídku svých bezdrátových setů řady RODELink o sadu Performer Kit určenou pro zpěv a mluvené slovo. Nový paket zahrnuje kvalitní kondenzátorový mikrofon RODE TX-M2 s transmitterem doplněný desktopovým receiverem RX-DESK a potřebným příslušenstvím.

Integrovaný transmitter s velmi nízkou latencí (max. 4 ms) vysílá současně na dvou paralelních kanálech v pevném pásmu 2.4 GHz pomocí digitální technologie Series II s 124-bitovým kódováním a receiver automaticky vyhledává nejsilnější signál zajišťující čitelný a stabilní zvuk bez nežádoucích interferencí a výpadků.

Kondenzátorový mikrofon se super-kardioidní charakteristikou, dynamickým rozpětím 118 dB, frekvenčním rozsahem 35 Hz až 20 kHz, max. SPL 140 dB, spínačem Mute, rozměry 40 x 256 x 40 mm a hmotností pouhých 222 g, má dosah až 100 m a vestavěný vysílač je možno napájet dobíjitelným článkem LB-1 Li-Ion s výdrží cca 10 hodin provozu, dvojicí tužkových AA baterií (výdrž asi 6 h.) nebo přes USB kabel.

Receiver RX-DESK s dvojicí antén, jackovým a XLR výstupem, USB portem a přepínáním režimů mic/line je vybaven tlačítkem pro rychlé párování obou komponent, funkcí Mute, výběrem kanálu, přehledným multifunkčním displejem a dvojicí tlačítek nastavujících hlasitost v rozmezí +- 20 dB. V jednom prostoru lze současně použít až osm systémů.

Bezdrátový set RODELink Performer Kit, představující spolehlivé řešení pro zpěv, DJ-ing, různé prezentace, přednášky a další akce, by se měl v evropské distribuci objevit zřejmě na přelomu října a listopadu, cena pro americkou část trhu byla nastavena na cca 500 dolarů za set obsahující mikrofon TX-M2 s pouzdrem a stojanovým držákem, přijímač RX-Desk, Li-Ion baterii LB-1, napaječ DC Power Pack a micro USB kabel.

Tagy Rode mikrofon RODELink Performer Kit

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY