Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Zoom GCE-3: USB-C karta a multiefekt v malém balení

Designem oblíbeného modelu G3n se inspirovali návrháři Zoomu při vývoji miniaturního multiefektu GCE-3 Guitar Lab Circuit Emulator vybaveného zvukovou USB-C kartou. Novinka určená pro kytaristy nebo basisty je ideálním pomocníkem při domácím cvičení či nahrávání a kromě řady funkcí potěší také kompaktními rozměry 80 x 106 x 29 mm, hmotností pouhých 90 g a v neposlední řadě i atraktivní cenovkou.

Integrovaná karta využívá převodníky 24-bit/44.1kHz, DSP procesor nabízí emulaci obvodů firemních sérií G5n, G3n, G3Xn, B3n, G1 FOUR, G1X FOUR, B1 FOUR, B1X FOUR a prostřednictvím softwaru Zoom Guitar Lab 3.0 (Mac/PC) má uživatel přístup do zvukové knihovny s dalšími efekty, modelingem zesilovačů, přednastavenými presety apod.

Systém ovládání s trojicí displejů a šesti switchi je obdobný jako u standardní multiefektové verze G3n, na bocích plastového šasi je umístěn nástrojový vstup, minijackový Aux In, sluchátkový stereo výstup s kolečkovým potenciometrem hlasitosti (2x15 mW) a čelní strana je vyhrazena pro hlavní spínač a dva USB porty (typ C a micro-B) obstarávající také napájení.

Zoom GCE-3 Guitar Lab Circuit Emulator bude dodáván s licencí na DAW software Steinberg Cubase LE a součástí balení je i protiskluzová podložka a USB kabel (typ A - C). Cena setu se má na evropském trhu pohybovat pod hranicí 100 eur.

Tagy Zoom Zoom GCE-3

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY