Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 24.05.2020 - 08:00

Zjistěte reálné předlohy efektů a aparátů v procesorech Line 6 Helix a Pod Go

Současné modelingové procesory nabízejí nepřeberné množství simulací efektů, zesilovačů a kabinetů, z nichž značná část vychází ze známých předloh. Většina výrobců těchto digitálních preamp/multiefektů samozřejmě označuje dané virtuální položky vlastními názvy, takže uživatel někdy ani netuší, jaký pedál, box či aparát byl předobrazem zvolené emulace.

S tímto stavem se nehodlal smířit muzikant a programátor Ben Vesco, jenž navrhl software Line 6 Edit Real Names Mod, který je v aplikacích POD Go Edit, HX Edit a plug-inu Helix Native schopen zobrazit názvy reálných modelů. Software je zcela zdarma (ke stažení zde), stačí pouze umístit dvojici souborů s příponou .json do adresáře editační aplikace či plug-inu, jehož cesta je popsána na webu. Autor zaručuje kompatibilitu s platformami macOS i Windows. Návod včetně ukázek funkčnosti novinky přináší přiložené video.

Tagy Line 6 Line 6 Edit Real Names Mod Line 6 Helix Line 6 POD Go
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY