Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - St, 07.10.2015 - 00:01

Alex Bershadsky: workshop basové virtuozity

Baskytara nemusí být pouze doprovodným nástrojem. Lotyšský virtuóz Alex Bershadsky vám na workshopech 20. října v Brně a 21. října v Praze ukáže, jak basu povznést na úroveň suverénního sólového nástroje. Workshopy proběhnou vždy od 17.00. Vstup na prodejnách Kytary.cz je jako obvykle zdarma, nutná je pouze registrace.

Workshop bude zaměřen zejména na náročné techniky jako "double thumb" neboli dvojitý úder palcem při slapové hře. Dozvíte se také o improvizaci, hraní stupnic a osobitém přístupu ke hře, což je alfou a omegou každého hráče. Prostor ovšem bude věnován i vašim dotazům. Získáte rady přímo od baskytarového virtuóza světového formátu.

Alex Bershadsky se narodil v Lotyšsku a studoval v Izraeli. Je muzikantem, skladatelem i vyhledávaným hudebním pedagogem. Z herního hlediska zaujímá k baskytaře progresivní, osobitý a technicky vytříbený přístup. Žánrově pokrývá vše od tradičního jazzu po moderní elektronické fúze.

Objednávejte na workshop@kytary.cz, kompletní info najdete zde.

Tagy Alex Bershadsky

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY