Přejít k hlavnímu obsahu
Nouvelle Prague, zdroj: NP
Nouvelle Prague, zdroj: NP
redakce -

Vytěžte konferenční potenciál Nouvelle Prague, buďte světoví

O těch jednatřicet kapel, pokud tam sami nehrajete, až tolik nejde. Podstatné jsou konferenční tři desítky diskuzních panelů, přednášek, mentorských setkání a workshopů s hudebními profíky z tuzemské i zahraniční scény. Právě tohle vás na 5. ročníku Nouvelle Prague, který se koná už tento týden, může posunout dál.

Zahájení patří už 1. listopadu předávání cen Nouvelle Prague Award v pražském klubu Storm. Následně ve dnech 2. až 3. listopadu v pivovaru Staropramen proběhne konferenční část se zaměřením na aktuální palčivá témata hudební scény. „Program konference nabízí novinky a informace skrz celé hudební odvětví – na své si přijdou kapely i manažeři, kteří se hudbou chtějí živit, promotéři, kteří se ze své práce nechtějí zbláznit a všichni ti, kterým muzika v jakékoliv podobě nedá spát,“ zve dramaturg Márton Náray.  

Svou účast na konferenci potvrdil například dramaturg Glastonbury Martin Elbourne, booking agentka Reeperbahn festivalu Dana Benjamins, vedoucí bookingu festivalu Eurosonic Noordeslag Robert Meijerink, Tony Duckworth z vydavatelství Play It Again Sam, Mark Meharry z platformy Music Glue, Liam Spencer z Artery Global agency a mnozí další.

Noční část bude věnována showcaseovým koncertům v prostorech Storm clubu Prague, Futurum Music Bar, Club Země a Bar Coming Soon, během kterých vystoupí Acute Dose (CZ), Bowrain (SL), Crumb (US), Diego (SK), Farveblind (DK), Frum (FO), Girls Names (UK), Hentai Corporation (CZ), Jimmy Pé (SK), Katarína Máliková (SK), Lake Malawi (CZ), Lazer Viking (CZ), LeBrock (UK), LIFE (UK), Metronome Blues (NZ/CZ), Mother's Cake (AT), Myra Monoka (HU), Noisy Pots (CZ), Places (CZ), Rikas (DE), Saint Agnes (UK), Saverne (HU), Solo Ansamblis (LT), Stas (HU), Ted Nemeth (PL), Teepee (CZ), The Coathangers (US), The Drain (CZ), The Homesick (NL), Tokhi & the Groove Army (CZ), Zabelov Group (CZ). Těšit se můžete také na odhalení jmen hudebníků a hudebnic, kteří se představí během Česko-slovenského fokusu Eurosonic Noordeslag 2019.

Tagy Nouvelle Prague Márton Náray Eurosonic Noordeslag

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY