Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 22.03.2021 - 10:00

Vokální bezdrátový set Joyo MW-1

Asijská značka Joyo Audio, jejíž produkty si našly své místo v gearu mnohých muzikantů díky nadstandardně příznivému poměru cena/výkon, přidala do nabídky bezdrátových systémů vokální set s označením MW-1. Sadu, určenou pro použití s dynamickým mikrofonem, tvoří malý vysílač plus přijímač osazené dobíjitelným článkem a systém lze kromě propojení s mixážním pultem samozřejmě využít také v kombinaci s různými kamerami, zvukovou kartou, preampem, efekty s příslušným vstupem apod.

K dispozici je čtyřice kanálů, účinný akční radius transmitteru dosahuje vzdálenosti okolo 30 metrů, systém pracuje v ISM pásmu 5.8 GHz a latence signálu činí pouhých 5 ms. Integrovány jsou převodníky s rozlišením 24-bit a samplovací frekvencí 48 kHz, zkreslení signálu se pohybuje pod hodnotou 0.02 % a frekvenční odezva je dána mantinely 20 Hz – 20 kHz.

Kompaktní transmitter i receiver s tubusovým korpusem je vybaven funkcí anti-jamming, eliminující rušení komunikačního signálu, každý segment disponuje párovacím tlačítkem, hlavním aktivačním spínačem, diodovým indikátorem zvoleného kanálu, USB portem typu Micro a XLR konektorem (female/male) pro zapojení mikrofonu a přímé spojení vysílače s hostitelským zařízením.

USB zdířka slouží k nabíjení integrované lithiové baterie s kapacitou 3.7V 400mAh, která by měla při plném dobití poskytnout dostatek energie pro čtyři až pět hodin nepřetržitého provozu. Cena vokálního bezdrátového setu Joyo MW-1 byla v případě českého trhu nastavena na necelých 2500 Kč. Součástí balení je také Y kabel USB-A – USB-micro umožňující současné nabíjení obou komponent.

Tagy Joyo Audio Joyo MW-1

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY