Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Tosin Abasi představil ēmi – první double-cuty od Abasi Concepts

Značka Abasi Concepts dorazila na letošní veletrh NAMM nejen s novými verzemi kytar řady Larada, včetně hybridního provedení s nylonovými strunami, poháněného systémem Fishman Aura, ale Tosin Abasi z Animals As Leaders představil v kalifornském Anaheimu také modely s označením ēmi, které jsou v portfoliu jeho firmy vůbec prvními kytarami s korpusy ve tvaru double-cut.

Jak je patrné z přiloženého videa natočeného magazínem Premier Guitar, edice Abasi Concepts ēmi by se měla na trhu objevit v podobě sedmistrunné varianty s klasickou menzurou, vibratem Gotoh 510, javorovým krkem s asymetrickým profilem, tělem z okoume a dvojicí aktivních soapbar humbuckerů Fishman Fluence. Na výběr bude i osmistrunná verze s hardtail kobylkou, duální menzurou, ebenovým hmatníkem a snímači v konfiguraci HSS a připraveno je také tradičnější šestistrunné provedení osazené trojicí single coilů Fishman, vibratem a perleťovým pickguardem.

Tagy Tosin Abasi Abasi Concepts Abasi Concepts ēmi

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY