Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 29.06.2019 - 00:01

Studiový paket PreSonus ATOM Producer Lab

Firma PreSonus zařadila do své nabídky další studiový paket mířící především na začínající uživatele, kteří tak za finančně výhodnějších podmínek dostanou komplexní řešení pro práci v domácím studiu. Nový set s označením ATOM Producer Lab obsahuje kromě zvukové karty AudioBox USB 96, kondenzátorového mikrofonu Presonus M7, firemního DAW softwaru Studio One Artist a potřebné kabeláže také produkční stanici ATOM, posunující možnosti těchto „all-in-one“ kolekcí na vyšší level.

USB MIDI kontroler ATOM umožňuje spouštět různé vzorky a smyčky nebo nastavovat efektové parametry, a to pomocí 16 tlakově citlivých RGB padů, čtveřice programovatelných encoderů, a 20 ovladačů s přiřaditelnými funkcemi. Pro kontrolu virtuálních nástrojů slouží také mody MIDI Keyboard, Note Repeat, Full Velocity a zařízení je kompatibilní s většinou DAW aplikací

Dvoukanálová zvuková karta AudioBox USB 96 s kvalitními převodníky 24bit/96kHz, preampy Class A, frekvenčním rozpětím 20 Hz až 30 kHz a dynamickým rozsahem 105 dB disponuje kombinovanými (XLR/TRS) mic/line vstupy, phantomovým napájením, dvojicí jackových audio výstupů, portem USB 2.0, sluchátkovou zdířkou a DIN konektory MIDI In, Out.

Flexibilní kondenzátorový mikrofon Presonus M7 s poměrně masivním korpusem a širokomembránovou kapslí zastane svou práci při nahrávání zpěvových linek i nástrojů a je dodáván společně se stojanovým adapterem, kabelem o délce 3 m a měkkým obalem.

Aplikace Studio One Artist spolupracuje s platformami Windows/Mac, je doplněna balíčkem plug-inů Studio Magic a dalším audio softwarem s efekty, loopy a nástrojovými samply o celkovém objemu cca 10 GB. Studiový paket PreSonus ATOM Producer Lab je v evropské distribuci dostupný za cenu okolo 260 eur.

Tagy Presonus PreSonus ATOM Producer Lab
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY