Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 10.03.2017 - 00:01

Studiové monitory Neumann KH 80 DSP A G

Ke studiovým nearfieldům řady KH 310 a KH 120 přidává renomovaný německý výrobce audio techniky Neumann kompaktní, zvukově i finančně zajímavé aktivní monitory nesoucí označení KH 80 DSP A G. Díky DSP jednotce a patentované technologii MMD (Mathematically Modeled Dispersion) je novinka kromě funkce klasických nearfieldů schopna v malých domácích studiích zastat také funkci hlavních monitorů a zadních nebo efektových boxů u multi kanálových systémů.

Skříň z odolného polykarbonátového kompozitu je osazena čtyřpalcovým středobasovým wooferem o výkonu 90 W, palcovým 50 W tweeterem a dvojicí čelních bassreflexů, dvoupásmová koncepce společně s bi-amp systémem a kvalitními 24bit/48kHz převodníky nabízí frekvenční rozsah 57 Hz až 21 kHz a maximální SPL se pohybuje na hranici 109 dB.

Na zadní straně je umístěn analogový vstup, konektor Ethernet, spínač Auto Standby režimů Local/Network Control, čtyřpolohový přepínač Acoustic Control nastavující zvukový režim v závislosti na posazení monitorů v prostoru (Free Stand, Small, Medium, Large Desk), spínač výstupního SPL v krocích 94, 100, 108 a 114 dB, potenciometr vstupní citlivosti v rozmezí -15 až 0 dB, síťový vypínač a závity pro montáž stojanu.

Flexibilní aktivní monitory Neumann KH 80 DSP A G představují optimální volbu pro vybavení menších hudebních a projektových studií, přenosových vozů, mediálních vysílacích center, postprodukčních studií a svou práci zastanou i v kombinaci s klasickou Hi-Fi sestavou. V evropských obchodech se KH 80 objeví zřejmě na začátku března za cenu pod hranicí 500 Euro.

Tagy monitory Neumann KH 80 DSP A G

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY