Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Út, 14.06.2022 - 12:00

Rytmy a breaky: soutěž o 3 nové knížky bubeníka Martina Vajgla

Materiálů pro výuku bicích nástrojů existuje celá řada, ale téměř žádný se nevěnuje způsobu stavby doprovodů, breaků a fillů. Tomu, jak dokázat rytmy ozvláštnit a jak si vytvořit smysl pro zajímavý doprovod. Učebnice Martina Vajgla nazvaná Rytmy a breaky pro bicí soupravu řeší zmíněné věci od základu a tři z vás ji můžou získat zdarma. Stačí odpovědět na jednu jedinou otázku.

 Jak vyhrát knížku Rytmy a breaky pro bicí soupravu? 

Stačí odpovědět správně a včas na jedinou otázku: Ve kterém roce Martin Vajgl nastoupil za bicí soupravu do skupiny Olympic?

Správné odpovědi (stačí jedno číslo) posílejte do neděle 19. června 2022 na email souteze@frontman.cz, do předmětu pište: „Soutěž Vajgl“. Tři vylosovaní dostanou zdarma jednu knížku Rytmy a breaky pro bicí soupravu.

EDIT: Správná odpověď je „2013“. Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výhercům knihy, kterými jsou Vladimír Králíček, Zuzana Votavová a Dana Hosmanová.

Martin Vajgl svou novou knihu Rytmy a breaky pro bicí soupravu pokřtí v září na Festiwallu. Tento unikátní event propojí koncerty tuzemských i mezinárodních hvězd jako Dirty Loops nebo Haydamaky, veletrh hudebního vybavení, workshopy, panelové diskuze a výstavy s hudební tematikou. Po dvouleté odmlce vás zveme 9. až 11. září do Kytary.cz v pražských Modřanech. Více o knížce od Martina Vajgla najdete zde.

Tagy Martin Vajgl

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY