Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 15.01.2020 - 00:01

Reverb TCE Hall of Fame 2 Mini a delay Flashback 2 Mini

Dánský TC Electronic přichází s inovovanými verzemi pedálového reverbu a delaye řady Mini s kompaktním šasi o rozměrech 93 x 55 x 50 mm. Modely Hall of Fame 2 Mini a Flashback 2 Mini jsou nyní vybaveny nášlapným footswitchem s funkcí MASH, která po delším stisknutí mění parametry v reálném čase, aplikace Tone Print nabídne nové algoritmy a na výběr je bufferovaný nebo true bypass režim.

Reverb TCE Hall of Fame 2 Mini je oproti původní variantě osazen kromě ovladače Reverb také potenciometry hlasitosti a tónové clony a do online knihovny Tone Print byl přidán preset Shimmer s dozvukem doplněným oktávovým pitch shifterem.

Delay TCE Flashback 2 Mini s funkcí Tap Tempo a parametry Level, Delay, Feedback dostal zbrusu nové algoritmy emulující zvuk páskového či analogového echa včetně presetu Crystal, využívajícího polyfonní oktaver převzatý z firemního pedálu Sub 'N' Up.

U obou efektů pracuje hlavní spínač buď v true bypass modu nebo v režimu s transparentním bufferem Bona Fide, konzistentní tón zajišťuje technologie Analog-Dry-Through, nechybí mod Kill-Dry a USB port. Přísun energie obstarává standardní 9V adapter, vzhledem k minimální velikosti krabičky odpadá možnost napájení baterií. Evropská cena byla nastavena na cca 110 eur za Hall of Fame 2 Mini a stejná cenovka by měla platit i pro Flashback 2 Mini.

Tagy TC Electronic TCE Hall of Fame 2 Mini TCE Flashback 2 Mini

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY