Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Perforovaný snare Pearl 14 x 6.5 Matt McGuire s NFC čipem

Firma Pearl zařadila do série Tour Edition podpisový bubínek Matt McGuire Signature s výrobním označením MM1465S/C, který značka představila jako první chytrý snare na světě. Model navržený pro australského bubeníka newyorské kapely The Chainsmokers má perforovaný korpus a dodává se samolepícím NFC štítkem umístitelným na libovolné místo bubnu. Integrovaný čip je schopen prostřednictvím jakéhokoliv smartphonu propojit hráče přímo s oficiálním obsahem vytvořeným exkluzivně Mattem McGuirem.

Perforovaný snare Pearl 14 x 6.5 Matt McGuire s NFC čipemJedinečný tónový záběr tohoto modelu vychází z 1 mm silného těla z válcované oceli, do níž je po obvodu spodní hrany vyvrtáno celkem 30 zesílenými ventilačních otvorů o průměru 8.5 mm. Tato unikátní konstrukce zlepšuje odezvu, kdy síla každého úderu prochází 6.5 palce hlubokou komorou a jako rázová vlna se šíří všemi směry.

Bubínek je lakován černou práškovou barvou, blány sedí pod odolnými ráfky SuperHoop II s tloušťkou 2.3 mm, uchycenými pomocí dvacítky ladicích šroubů T-061L do delších mušlí typu CL-65, které společně s obručemi dodávají bubnu váhu a větší projekci. Použit byl struník SR-017 s rychlým atakem a v továrně obuli snare do blan Evans B14G1RD Power Centre.

Signovaný model, jenž byl vyvíjen dva roky pro letošní koncertní turné Chainsmokers, zdobí emblémy s logem kapely a Mattovým podpisem. „Je temný a suchý, přesto ostrý, hlasitý a citlivý,“ popisuje vlastnosti svého snare Matt McGuire a dodává: „Každý bubínek, na který hraji, musí prorazit a propojit se. Nejde jen o zvukové spojení při hře, ale o skutečnou, exkluzivní interakci mezi hráči s využitím nejnovějších technologií.“

Ocelový bubínek Pearl MM1465S/C Matt McGuire Signature Tour Edition je dodáván v nadčasovém laku Matte Black kombinovaném s chromovaným hardwarem. Oficiální cena byla v případě americké části trhu nastavena těsně pod hranicí 400 dolarů.

Tagy Pearl Pearl 14 x 6.5 Matt McGuire

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY