Přejít k hlavnímu obsahu
Kytarista Roman Vičík a zpěvák Jiří Jirák fungují jako Nylon Jail od roku 2012. | Foto: Indies Scope
Kytarista Roman Vičík a zpěvák Jiří Jirák fungují jako Nylon Jail od roku 2012. | Foto: Indies Scope
redakce - Ne, 11.12.2022 - 12:00

Nylon Jail dojímají klipem k singlu Man Like You

Působivý videoklip k novému singlu Man Like You ve spolupráci s režisérem Vítem Hradilem natočili olomoučí Nylon Jail. Hlavní roli si v něm zahrála známá olomoucká postava Ferdinand Polakovič. Ten zde představuje chybujícího muže, jehož život je velmi na hraně a vyrovnává se nejen s minulostí, ale také se smiřuje se ztrátou životní lásky.

„Jde o situaci, kdy člověk nacházející se po nejednoduchém životním příběhu téměř na okraji společnosti řeší svoje existenciální záležitosti, až dojde k tomu, že prodá vzácnou relikvii po své životní lásce. Jestli ho tato žena opustila nebo zemřela, nevíme, to zůstává zahaleno tajemstvím. Tuto svou vzácnou památku prodá nevěstce v baru, aby s ním ulehla, a tím hlavní hrdina ukončí letité vzpomínky na svoji milovanou. Jako mnoho mužů se s touto situací vyrovnává za pomoci alkoholu na baru, ať už osamoceně, mezi přáteli nebo náhodnými návštěvníky. V závěru klipu pak přichází katarze prostřednictvím tance,“ říká frontman kapely Jiří Jirák.

Videoklip vznikal během dvoufázového natáčení v Olomouci v jednom umělecko-filozofickém bytě a taky místním billiard klubu, který se nachází na Riegrově ulici. Nylon Jail, kteří letos slaví deset let existence, opět potvrdili, že silné songy a působivé songy i klipy jim jdou na jedničku. Těšíme se na ohlášenou novou desku Kings of The Weaklings.

Tagy Nylon Jail

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY