Přejít k hlavnímu obsahu
Staňte se jedním z šesti vybraných jmen | Zdroj: Czech Music Crossroads
Staňte se jedním z šesti vybraných jmen | Zdroj: Czech Music Crossroads
redakce - Čt, 23.01.2020 - 13:30

Na Crossroads zahrají i Jihokorejci, přihlašujte se do konce února

Už posedmé se letos otevřou dveře hudební přehlídky a konference Czech Music Crossroads, která nyní vyzývá všechny hudebníky a hudebnice z oblasti world music, folku, jazzu nebo experimentální hudby k přihlášení svých projektů. Učinit tak můžete do konce února.

Na přehlídku porota vybírá to nejzajímavější nejen z české, slovenské a polské scény, ale nově poprvé i z Asie. „Jižní Korea se v posledních letech stala hudební velmocí díky otevřenosti místních hráčů i hlubokým tradicím. Těší mě že Crossroads patří k prvním přehlídkám, které korejskou hudbu uvedou do evropského kontextu,"  říká respektovaný odborník Petr Dorůžka. A vy se po boku kapel i z této země můžete veřejnosti i hudebním profesionálům z celého světa v industriálních prostorách Dolních Vítkovic v Ostravě ve dnech 13. a 14. července 2020 představit taky.

Rádi byste na Czech Music Crossroads vystoupili? Vyplňte do 28. února 2020 tento přihlašovací formulář. Z došlých přihlášek vyberou organizátoři šest projektů, jejichž jména ohlásí během měsíce března.

Chybět samozřejmě nebude ani bohatý workshopový program či mentorská setkání. A pokračuje i dosavadní osvětový záměr akce. „Naším cílem zůstává představit domácí hudbu zahraničním odborníkům, festivalovým organizátorům, agentům a publicistům a přinášet nové podněty ke spolupráci. Návštěvníkům z hudební branže pak nabízíme možnost setkat se se zajímavými osobnostmi a stát se na dva dny součástí mezinárodní komunity, sdílející během workshopů a koncertů své nadšení pro nevšední hudbu. Doufáme, že Czech Music Crossroads znovu přispějí k navázání nových kontaktů či přátelství,“ říká ředitelka Czech Music Crossroads Petra Hradilová. 

Tagy czech music crossroads

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY