Přejít k hlavnímu obsahu
Musikmesse | Zdroj: Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Jean Luc Valentin
Musikmesse | Zdroj: Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Jean Luc Valentin
redakce - Po, 16.03.2020 - 18:30

Musikmesse letos nebude, ruší se i doprovodné akce nad 1000 lidí

Přituhuje nejen u nás. Z původně ohlášeného pouze přesunu frankfurtského veletrhu Musikmesse je letos úplná pauza. Na základě nařízení Hesenského ministerstva sociálních věcí a integrace se pak ruší také veškeré doprovodné koncerty v rámci akcí Musikmesse Plaza a Musikmesse Festival s více než tisícovkou návštěvníků.

V souladu s nařízením byly zrušeny všechny akce plánované ve veletržním a výstavním centru ve Frankfurtu ve dnech 31. března až 4. dubna. Patří mezi ně hlavní koncerty interpretů, jako jsou Freya Ridings, Max Herre, Moop Mama a Shantel & Bucovina Club Orkestar i koncerty hvězd Randy Rhoads Remembered, Ultimate Jam a Rabid Dogs of Rock. Koncerty plánované do různých klubů a jiných míst ve Frankfurtu mají na starosti výhradně jejich organizátoři a návštěvníci mohou aktuální informace o akcích najít na adrese www.musikmesse-festival.com.

„Po odložení Musikmesse 2020 jsme udělali vše, co bylo v našich silách, aby se ve Frankfurtu konal alespoň náš skvělý hudební festival. Je nám moc líto, že musíme i tuto akci zrušit, ale za současných okolností je to nevyhnutelné", říká Detlef Braun, člen představenstva společnosti Messe Frankfurt GmbH. „Děkujeme všem umělcům, organizátorům a partnerům z regionu za skvělou spolupráci a těšíme se na další ročník v roce 2021,“ uzavírá ředitel veletrhu i festivalu Wolfgang Weyand.

Tagy Musikmesse 2020
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY