Přejít k hlavnímu obsahu
Messe Frankfurt Exhibition GmbH | Foto: Pietro Sutera
Messe Frankfurt Exhibition GmbH | Foto: Pietro Sutera
redakce - Pá, 06.03.2020 - 12:00

Veletrh Musikmesse 2020 se odkládá, s výjimkou doprovodných akcí

Plánované oslavy čtyřicátin provází komplikace. V důsledku šíření koronaviru napříč Evropou a souvisejícím obav o zdraví vystavovatelů, návštěvníků, dodavatelů a zaměstnanců se společnost Messe Frankfurt rozhodla odložit konání veletrhu Musikmesse 2020. Náhradní data veletrhu budou oznámena v blízké budoucnosti. Vstupenky zůstávají v platnosti.

V současné době se konání pop-up marketu Musikmesse Plaza (3. až 4. dubna 2020) a akce Musikmesse Festival (31. března až 4. dubna 2020) jeví jako možné, neboť se jedná o akce zaměřené primárně na místní návštěvníky a fanoušky z oblasti Frankfurtu a jeho okolí.

Organizátoři na místě žel nejsou schopní zajistit všechna aktuálně požadovaná bezpečnostní opatření. K rozhodnutí o odložení konání veletrhu na květnový termín přispěl i rostoucí počet cestovních omezení, jež cestu do Frankfurtu mnoha potenciálním návštěvníkům a vystavovatelům ztěžují.

„Současná situace dostává veletržní a výstavní společnosti z celého světa do značně komplikované situace. Litujeme, že 40. ročník veletrhu Musikmesse neotevře ve dnech 1. až 4 dubna své brány. Těšíme se se však na skvělé koncerty, jež zcela jistě potěší návštěvníky z našeho regionu v rámci lokální akce Musikmesse Festival, jež se bude konat na mnoha místech v samotném Frankfurtu. Srdečně rovněž zveme milovníky dobré hudby k návštěvě Musikmesse Plaza, kde si mohou nejenom prohlédnout, ale i zakoupit nástroje, nahrávky a lifestylové produkty a zúčastnit se připravovaných eventů,“ říká Detlef Braun, člen představenstva společnosti Messe Frankfurt GmbH.

Aktuální informace najdete na stránkách: www.musikmesse.com.

Tagy Musikmesse 2020

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY