Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 23.03.2019 - 00:01

Modelingová komba Vox VX15 GT a VX50 GTV

Vox rozšiřuje nabídku modelingových kytarových komb ze série VX od dvojici modelů VX15 GT a VX50 GTV, které stejně jako předchozí zástupci této řady využívají technologii VET (Virtual Element Technology). Kabinety obou aparátů jsou vyrobeny z odolného ABS plastu minimalizujícího vibrace a projekci basových pásem zvýrazňují bassreflexy.

Předzesilovací sekce disponuje 11 zvukovými mody - Deluxe CL, Boutique CL, Boutique OD, Vox AC30, Vox AC30TB, Brit 1959, Brit 800, Brit VM, SL-OD, Double Rec, Line a efektová jednotka obsahuje chorus, flanger, phaser, tremolo, emulaci analogového delaye + páskového echa tape echo a spring / hall reverby.

Samozřejmostí je ladička, linkový výstup se simulací boxu, sluchátkový konektor, zdířka footswitche a minijackový Aux In pro připojení externího zdroje zvuku. Vox VX15 GT s 6.5palcovým reproduktorem disponuje výkonem 15 W a s pomocí externího přepínače VFS5 lze volit mezi 8 uloženými presety.

Výkonnější 50wattový VX50 GTV vybavený 8palcovým měničem přidává okruh s mini-lampou Nutube 6P1, USB port pro integraci s firemní aplikací Tone Room umožňující detailní editaci či přístup do zvukové online knihovny a součástí balení je i download karta ke stažení softwaru JamVOX III.

Modelingová komba Vox VX15 GT a VX50 GTV by se měla na evropském trhu ukázat v průběhu dubna, oficiální ceny (včetně příslušných adapterů) byly nastaveny na cca 140 eur za VX15 GT a 240 eur v případě VX50 GTV.

Tagy vox Vox VX15 GT Vox VX50 GTV
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY