Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Megadeth vydávají reedice tří alb

Po únorovém vydání reedic alb The World Needs a Hero (2001) a The System Has Failed (2004) připravili trashmetaloví Megadeth ve spolupráci s labelem BMG další speciální edice svých starších počinů. Vybrány byly tituly United Abominations (2007), Endgame (2009) a TH1RT3EN z roku 2011, jejichž remastering si vzal na starost zkušený Ted Jensen (Guns N’ Roses, Mastodon, Machine Head).

Zvukově upravené verze budou k dispozici jak v CD formátu, tak i jako klasický vinyl a v distribuci se objeví 26. července. Kapela navíc rozšířila každé album o bonus v podobě raritního záznamu – na United Abominations najdete zeppelinovský cover Out on the Tiles, Endgame uzavírá live-track Washington is Next! a pro TH1RT3EN bylo vybráno živé provedení skladby Public Enemy No.1. Zmíněné skladby si můžete poslechnout na přiložených videích.

Tagy Megadeth album United Abominations album Endgame album TH1RT3EN

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY