Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 13.07.2018 - 00:01

Line 6 Spider V 20: ideální cvičítko nejen pro kytaru

Firma Line 6 představila na letním veletrhu NAMM nejmenšího zástupce modelingových komp řady Spider V. Kompaktní verze Spider V 20 je určená především pro domácí cvičení. Novinka využitelná s elektrickou či akustickou kytarou nebo basou umožňuje uložení až 16 presetů a nabízí také rozšířenou editaci a výběr efektů pomocí aplikace Spider V Remote.

Rotační spínač s režimy Acoustic, Clean, Chime, Crunch, Chunk, Insane, Vibe, Ambient a Bass, doplňují ovladače gainu, tónové clony, reverbu, hlasitosti presetu a celkového masteru. Efektová sekce s trojicí barevně odlišených tlačítek a potenciometrem FX přidává ke každému presetu až tři vybrané efekty a nechybí spínač pro tap tempo/tuner.

Na hlavním panelu najdeme také sluchátkový výstup a nahrávací/editační microUSB port pro připojení k zařízením pracujícím na platformách Mac/ PC/iOS/Android, kde je přes firemní aplikaci Spider V Remote k dispozici dalších více než 200 emulací zesilovačů, kabinetů a efektů.

Kombo s uzavřenou konstrukcí o rozměrech cca 40 x 22 x 38 cm disponuje tranzistorovým koncovým zesilovačem s výkonem 20 W napojeným na osmipalcový reproduktor a pozitivním řešením je přímé síťové napájení bez nutnosti použití adapteru.

Modelingový Line 6 Spider V 20 se na pultech evropských obchodů objeví pravděpodobně v průběhu srpna, cena pro americký trh byla nastavena pod hranicí 130 dolarů včetně nahrávacího DAW softwaru
Steinberg Cubase LE.

Tagy Line 6 Line 6 Spider V 20
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY