Přejít k hlavnímu obsahu
LINE 6 POD HD ProX
redakce - Po, 02.12.2013 - 06:50

Line6 POD HD ProX: najděte svůj zvuk

Málokterá řada multiefektů získala ve světě takový věhlas jako právě Line6 POD. Ať již hledáte jednoduchý multiefekt na domácí hraní a nahrávání, nebo obrovské zvukové monstrum do studia a na živé hraní, v rodině POD jistě naleznete, co potřebujete. Díky kvalitním simulacím zesilovačů a reproboxů, mnoha perfektním efektům, spolehlivosti a jednoduchému ovládání si POD získaly oblibu amatérů i profesionálů po celém světě.

If your life is your tone, then your tone is in POD HD processor.“ Tak zní motto univerzálního multiefektu POD HD ProX a je třeba říci, že toto rackové zařízení, jehož možnosti značně rozšiřuje výbava jako MIDI rozhraní či možnost připojení footswitche, si s tímto mottem nic nezadá. Oproti svému předchůdci ProX umožňuje pracovat se signálovým řetězcem díky technologii Dynamic DSP výrazně flexibilněji. Nyní se procesor zcela přizpůsobuje vašim potřebám, ne naopak. Zásadní výhodou je to, že nyní můžete všechny efekty zařadit přesně v pořadí, které vám vyhovuje, a nic vás nebude omezovat. Snadno vykouzlíte prakticky všechny legendární kytarové zvuky skrze 22 simulací zesilovačů a 16 simulací reproboxů. Ve výbavě tohoto multiefektu je i 48s looper.

Pokud jde o samotné zařízení, na předním panelu naleznete nástrojový vstup s padem a XLR vstup s padem, low-cut filtrem a ovladačem hlasitosti. Vedle se nachází LCD display, 6 ovladačů pro práci se zabudovanými simulacemi aparátů a další tlačítka, spínače a potenciometry pro nastavení všech potřebných parametrů. Zadní strana je neméně zaplněná – v levé části je S/PDIF vstup a výstup, AES/EBU rozhraní, MIDI vstup a výstup a konektory pro připojení footswitche Line6 FBV nebo kytar Line6 Variax. Ve středním segmentu se nachází vstup a výstup stero efektové smyčky a USB konektor, vpravo pak dva linkové vstupy, stereo výstup s možností nastavení na úroveň pro zesilovače či na linkovou úroveň, dva výstupy pro nepozměněný signál z nástrojových vstupů a nakonec stereo XLR výstup. POD HD ProX prostě nabízí nepřeberně možností vaší tónové imaginaci!

Tagy Line6
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY