Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 29.03.2018 - 01:01

Limitovaná edice looperu Boss RC-1-BK

Japonský gigant Boss překročil hranici jednoho milionu prodaných kusů loopovacích efektů ze série Loop Station a jako připomínku tohoto marketingového úspěchu vydává limitovanou sérii modelu RC-1-BK v černém laku s červenými popisky. Konstrukčně vychází z jednoduše ovladatelné verze RC-1, uvedené na trh v roce 2014.

Stejně jako bestseller RC-1 disponuje i RC-1-BK možností využití plného sterea, kruhovým segmentovým displejem informujícím o průběhu režimů recording/playback/overdub, funkcemi undo/redo, potenciometrem Level pro nastavení úrovně smyčky a kapacita paměti zvládne až 12 minut audio záznamu.

Zapojení v tzv. true stereo modu umožňuje dvojice jackových vstupů a stejný počet výstupů, takže krabičku lze využít i v kombinaci s klávesami, sekvencery, DJ systémy apod., nechybí zdířka pro externí footswitch obsluhující funkce stop/undo a napájení obstarává 9V adapter nebo baterie, která v případě použití alkalického článku vydrží dodávat looperu dostatek energie po dobu cca 3 hodin nepřetržitého provozu.

Speciální limitovaná edice Boss RC-1-BK bude vyráběna pouze v letošním roce a velmi potěšitelné je, že cena tohoto modelu se na českém trhu pohybuje pod hranicí 2 500 Kč, což je finančně srovnatelné se standardní červenou variantou (cca 2 600 Kč), takže pokud jste příznivci této značky a navíc preferujete černou barvu, tak RC-1-BK představuje skvělou volbu s rozumným poměrem cena/výkon.

Tagy Boss RC-1 Loop Station Boss RC-1-BK
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY