Přejít k hlavnímu obsahu
Dr.Hyenik -

Kytarová zbrojnice na Barče: pro všechny, kdo to s kytarou myslí vážně

V pořadí už třetí Kytarovou zbrojnici naživo pořádá neúnavný propagátor kytary Maťo Mišík. Tentokrát proběhne 8. června v legendárním pražském KD Barikádníků. Těšit se můžete na opravdu masivní rozsah plný kytaristů, výrobců gearu a kytarových nadšenců. Na místě jako vyslanec Frontmana samozřejmě nebudu chybět.

Menu Kytarové zbrojnice je doslova dechberoucí dává vzpomenout na někdejší velkoformátové hudební festivaly. Vystoupí třeba Gwyn Ashton, Ota Váňa, Karol Komenda, Honza Křížek a mnoho dalších. Budete si moct osahat vybavení KHDK, Aviator Guitars, Red Bird Instruments nebo Tuma Pickups.

Workshopy, předváděčky, přednášky, prostě pokud to s kytarou myslíte vážně a chcete zažít, jak se virtuálno mění v realitu, tak tahle výjimečná akce je právě pro vás. Potkáme se tedy na Barče?

Kytarová zbrojnice

Tagy Kytarová zbrojnice Maťo Mišík

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Dr.Hyenik Orfanik
Multikytarista na experimentální cestě k netradičním zvukovým a stylovým souvislostem za pomoci všemožných nástrojů, technik i obskurních pomůcek... Dle magazínu Whiplash také hudební úchyl, tajuplný intelektuál s vizáží přerostlého Harryho Pottera, akustický Thordendal ze Vse…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY