Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 03.02.2018 - 00:01

Kondenzátorový USB mikrofon Apogee MiC Plus

Kalifornský výrobce špičkové studiové techniky a hudebního softwaru uvede na trh třetí generaci svého kondenzátorového USB mikrofonu MiC, kterým je inovovaná verze s označením Mic Plus, disponující novým typem kapsle, vylepšeným ovládáním, pozměněnou vnitřní architekturou, sluchátkovým výstupem a dalšími modifikacemi.

Mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou je vybaven velmi kvalitními převodníky (24bit/96kHz) s technologií PureDIGITAL, gain předzesilovače s max. hodnotou 46 dB lze plynule nastavit pomocí digitálního ovladače na těle šasi, jenž po stlačení zamutuje signál a ve spodní části je společně s Micro USB portem umístěn sluchátkový výstup (stereo - 3.5 mm) na nějž je navázána funkce Blend pro monitoring s nulovou latencí.

Trojice multi-barevných LED diod informuje o nastavené citlivosti vstupu nebo jeho případném přebuzení a také znázorňuje zvolený mod Blendu (Direct, Playback, Default - 50% Direct / 50% Playback). Novinka s max. SPL 130 dB a citlivostí -36 dBfs je kompatibilní s platformami Mac (10.9 a novější), iOS (9 a novější) a PC (Windows 10).

Profesionální kondenzátorový USB mikrofon Apogee MiC Plus o rozměrech 124x38x38 mm a váhou pouhých 0.2 kg je určen především pro nahrávání zpěvu nebo akustických a elektrických nástrojů a balení kromě mikrofonu obsahuje kabely Lightning iOS, USB C, USB A, desktopový stojánek a adapter na mikrofonní stojan. Cena pro americkou část trhu byla nastavena pod hranicí 250 dolarů, v evropské distribuci by se měla novinka objevit zřejmě koncem února.

Tagy Apogee Apogee MiC Plus kondenzátorový mikrofon

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY