Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

IKM AmpliTube Dimebag Darrell CFH Collection

Známá kytarová platforma AmpliTube z produkce italské firmy IK Multimedia se rozrůstá o další paket, který tentokrát emuluje komponenty signálového řetězce bývalého kytaristy Pantery Dimebaga Darrella (1966-2004), použitých na albu Cowboys From Hell. Novinka s označením Dimebag Darrell CFH Collection funguje jako desktopová aplikace nebo plug-in a obsahuje 2 virtuální aparáty, stejný počet boxů plus 5 efektů.

Zesilovače

Darrell From Hell 100 – virtuální podoba tranzistorového Randallu RG 100ES 120 W
Jazz Amp 120CFH – simulace stereo komba Roland JC-120 z roku 1986

Kabinety

Darrell From Hell 412 – vychází z 4x12 boxu Randall 412JB
JP Jazz CFH – emulace stereo 2x12 kabinetu s reproduktory používanými u komba Roland JC-120

Efekty

6-Band EQ – grafický šestipásmový ekvalizer MXR, který Darrell zařazoval před aparát, kromě korekčních úprav sloužil jako booster.
Pre EQ 3 – simulace parametrického třípásmového ekvalizeru Furman PQ-3.
Flanger Doubler – založeno na modulaci MXR Flanger Doubler. Darrell využíval především režim Doubler pro dosažení tlustšího tónu.
Dime Wah – virtuální podoba kvákadla Dunlop Cry Baby GCB95.
Dime Noise Gate – odstraňovač šumu s citlivou reakcí a rychlou odezvou. Jako předloha sloužil starší rackový model Rocktron Hush IIB.

Kytarový paket Dimebag Darrell CFH Collection byl vyvíjen s pomocí nejmodernější patentované technologie IKM DIM (Dynamic Interaction Modelling) respektující charakter a interakci jednotlivých obvodů. Oficiální cena souboru byla nastavena na 99.99 eur.

Tagy IKM Amplitube IKM AmpliTube Dimebag Darrell CFH Collection

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY