Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Út, 03.03.2020 - 12:00

Hraješ s kapelou, sám, s robotem, svým psem? Zkus 1Band2Play!

Magazín Full Moon a festival Colours of Ostrava i letos hledají začínající talenty. Hrajete s kapelou, sami, s robotem nebo se svým psem? Skládáte hudbu a ještě nemáte venku první desku? Dejte o sobě vědět a vaše tracky se dostanou k uším zkušených porotců, kteří vám pomůžou stát se viditelnější součástí domácí scény.

Kdo soutěžní komitét oslovil v minulých ročnících? Loni to byli mathrockoví Chief Bromden, před tím třeba kytaroví floutci Guilty Echoes, elektronický sólista Pandoo, lo-fi producent Jested i folkem inspirovaná songwriterka Bára Zmeková. Záběr je žánrově široký, vejdete se i vy.

Dema, koncertní záznamy nebo jiné nahrávky (max. 2 skladby ve formátu mp3) posílejte na e-mailovou adresu aneta@fullmoonmagazine.cz. Jako předmět emailu vždy uveďte 1BAND2PLAY2020, samotné nahrávky pak posílejte přes Úschovnu, WeTransfer nebo podobné služby.

Z nahrávek, které dorazí do půlnoci 30. března, budou porotou složenou z redaktorů magazínu, dalších aktivních hudebních novinářů, někdejších vítězů soutěže, zástupců Colours of Ostrava a aktivních hudebníků vybráni tři postupující. Ti společně odehrají své sety ve finále soutěže, které proběhne 6. května v Praze.

Důležitá data:

2. března – spuštění soutěže

30. března – deadline 1. kola soutěže (do půlnoci lze zasílat nahrávky)

7. dubna – oznámení tří finalistů

v druhé polovině dubna – rozhovory s finalisty na webu Fullmoonzine.cz

6. května – koncert tří finalistů a vyhlášení vítěze

18. července – vystoupení vítěze na Colours of Ostrava

do konce roku 2020 ­– vydání nahrávky vítěze (nahrávání si interpret hradí sám, pokud nebude domluveno jinak)

Tagy 1BAND2PLAY
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY