Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 24.02.2014 - 12:00

1BAND2PLAY: podruhé i pro kapely, jimž nestačí patnáctiminutovka

S únorovým úplňkem odstartoval nový, druhý ročník soutěže 1BAND2PLAY. Vloni písničkáři, jejichž královnou byla Bára Zmeková, letos se do toho mohou opřít celé kapely bez omezení žánru. Jedinou podmínkou zůstává, že interpret na svůj debut teprve čeká. Vítěz soutěže jej vydá s Full Moonem a zahraje si na venkovním pódiu Colours of Ostrava, ve StreetCulture Session a v klubu Pilot. Uzávěrka nahrávek je do konce března.

Linky na svá dema, koncertní záznamy nebo jiné nahrávky (1 – 3 skladby ve formátu mp3) posílejte do konce března na adresu apacka@fullmoonmagazine.cz. Heslo je 1BAND2PLAY2014. Z nahrávek společná rada vybere tři nejlepší a nejzajímavější. V květnu bude následovat druhé kolo: živá vystoupení ve StreetCulture Session, a konečně, 14. června, večer za účasti všech tří finalistů ve vršovickém klubu Pilot, kde bude oznámen vítěz.

Důležitá data:
31. března – uzávěrka 1. kola soutěže, do tohoto dne lze zasílat své nahrávky
10. dubna – oznámení tří vybraných postupujících do 2. kola soutěže
2. + 3. + 10. května – 2. kolo soutěže, showcases – jednotlivá vystoupení finalistů v prostorách rádia StreetCulture (Štítného 30, Praha 3) a živý rozhovor na rádiu (kapely si vyberou termín, který jim nejvíc vyhovuje)
14. června – finálový večer v klubu Pilot (Vršovice, Praha 10) a oznámení vítěze
17. – 20. července – festival Colours of Ostrava 2014
do konce roku 2014 – vydání nahrávky vítěze 1BAND2PLAY

Vítězka minulého ročníku Bára Zmeková zahraje 27. 2. 2014 v pražské Malostranské Besedě s Christophem Schoenbeckem (kontrabas) a Antonínem Jínou za bicími...

Tagy 1BAND2PLAY
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY