Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Pá, 08.03.2019 - 14:00

1Band2Play: lano muzikantům před debutem znovu spuštěno

Skládáte hymny ve zkušebně nebo na laptopu, ale ještě nemáte venku první „velkou“ desku? Tak s tím vám může pomoct soutěž 1Band2Play, která probíhá pod patronátem magazínu Full Moon a festivalu Colours of Ostrava. Hledají se hudební talenty: sólisté, dua, kapely i superkapely, ansámbly a další hudební projekty. Deadline prvního kola je 4. dubna.

Z nahrávek, které dorazí do půlnoci 4. dubna, budou porotou složenou z redaktorů magazínu, dalších aktivních hudebních novinářů, někdejších vítězů soutěže, zástupců Colours of Ostrava a aktivních hudebníků vybráni tři postupující. Ti společně odehrají své sety ve finále soutěže, které proběhne začátkem května v Praze.

Dema, koncertní záznamy nebo jiné nahrávky (max. 2 skladby ve formátu mp3) můžete posílat na e-mailovou adresu waghiss@fullmoonmagazine.cz. Jako předmět emailu vždy uveďte 1BAND2PLAY2019, samotné nahrávky pak posílejte přes Úschovnu, WeTransfer nebo podobné služby.

Vítěz se zařadí po bok těch předešlých, jmenujme Báru Zmekovou, Kaplan Bros., Pandoo, Ette Enaka nebo loňské vítěze Guilty Echoes z Brna. Hlavní cena? A co hned dvě – vystoupení na letošním ročníku Colours of Ostrava a vydání debutového alba, které zaštítí právě magazín Full Moon.


Důležitá data:

4. března – spuštění soutěže
4. dubna – deadline 1. kola soutěže (do půlnoci tohoto dne lze zasílat nahrávky)
12. dubna – oznámení tří finalistů
v druhé polovině dubna – rozhovory s finalisty na webu Fullmoonzine.cz
začátek května, Praha – koncert tří finalistů a vyhlášení vítěze
20. července – vystoupení vítěze na Colours of Ostrava
do konce roku 2019 – vydání nahrávky vítěze (nahrávání si interpret hradí sám, pokud nebude domluveno jinak)

Soutěž 1Band2Play probíhá v rámci projektu Full Moon Forum, který v roce 2019 podporuje Ministerstvo kultury ČR.

Tagy 1BAND2PLAY Full Moon Colours of Ostrava
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY