Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Hammettova káva DMC Ghoul Screamer

Zatímco Iron Maiden bodují na trhu se svým pivem Trooper, tak kytarista Metallicy Kirk Hammett se rozhodl jít nealkoholickou cestou a představil nový druh kávy DMC Ghoul Screamer. Limitovaná edice kávy pocházející z jihoamerického Salvadoru je výsledkem spolupráce amerického řetězce kaváren Dark Matter Coffee a společnosti KHDK Electronics, kterou Hammett vlastní s vývojářem Davidem Karonem.

Firma KHDK, v jejímž týmu najdeme také českého návrháře Antonína Salvu, se věnuje výrobě butikových kytarových efektů a jedním z modelů značky je také flexibilní overdrive Ghoul Screamer, podle něhož dostala tato kofeinová bomba svůj název. Pokud si chcete dopřát speciálního lahodného moku, ve kterém můžete najít tóny meruněk, pralinek a koření, tak oficiální cena nastavená výrobcem se pohybuje okolo 18 dolarů za půlkilové balení.

Tagy Kirk Hammett

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY