Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 01.06.2020 - 00:01

Guitto GGP-02: multifunkční ozvučný systém pro akustiku

Po akustickém ozvučovacím systému GGP-01 přichází firma Guitto, dceřiná značka čínského koncernu Joyo Audio, s inovovaným modelem GGP-02, který kromě snímače s předzesilovací jednotkou disponuje také digitální sekcí s modulací a dozvukovými efekty, generující signál bez nutnosti zapojení nástroje do komba, mixážního pultu, aktivního monitoru apod., i když díky jackovému výstupu zde tato možnost samozřejmě nechybí.

Preamp, navázaný na standardní piezo snímač umístitelný pod kobylkové sedlo, nabízí ovládání hlasitosti s integrovaným On/Off spínačem, doplněné dvoupásmovými korekcemi, efektová sekce disponuje společným potenciometrem pro chorus nebo delay a samostatným ovladačem reverbu. Elektronika je uzpůsobena pro montáž do korpusového lubu.

Zvuk efektové jednotky je přenášen do korpusu kytary prostřednictvím speciálního kovového vibračního reproduktoru s výkonem 15 W a impedancí 8 ohmů. Potřebnou energii dodává systému tužkový dobíjitelný lithiový článek s výdrží až 12 hodin nepřetržitého provozu.

Novinka je prodávána ve formě stavebnicového kitu obsahujícího modul s plošným spojem a potenciometry, zmíněný piezosnímač ukončený minijackem, vibrační segment, samostatnou šachtu pro baterii typu 18650 a jackový konektor, USB nabíječku, krytky ovladačů, nalepovací panel, kabeláž, úchytné klipy, vruty a šablony pro vyměření montážních otvorů.

Multifunkční ozvučný kit Guitto GGP-02 s nízkošumovým okruhem je vhodný nejen pro cvičení, menší akustické jamy, busking nebo v případě odposlechové cesty i pódiové akce, ale svou práci zastane také při přímém nahrávání či standardním způsobu záznamu s pomocí mikrofonu. Novinka je už dostupná na českém trhu, kde se její cena pohybuje pod hranicí 3500 Kč.

Tagy Guitto Guitto GGP-02
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY