Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 28.03.2020 - 00:01

Flexibilní systém Vox Mini Superbeetle Audio

Série retro aparátů Vox Superbeetle se rozrostla o flexibilní model Mini Superbeetle Audio, jenž kombinuje možnosti kytarové sestavy s poslechovým systémem. Set ve formě kompaktního zesilovače a kabinetu disponuje výkonem 50 W a je uzpůsoben také pro zapojení sluchátkových minizesilovačů Vox amPlug.

Horní panel hlavy je vyhrazen pro ovládání audio kanálu disponujícího modulem pro bezdrátové Bluetooth, zdroj (telefon, MP3 apod.) lze připojit i přes minijackový Aux In, kromě potenciometru hlasitosti zde najdeme klasické třípásmové korekce posílené parametrem Sub-bass a nechybí sluchátková zdířka.

Zadní panel je vyhrazen pro kytarovou sekci s emulací komb AC30 a přiřazenými ovladači gain, volume, tone. Kompatibilitu s firemními modely řady amPlug zajišťují konektory amPlug In a amPlug return, napájení obstarává adapter DC 19V a hlavní výstup má minimální impedanci 4 ohmy.

Kabinet o rozměrech 323 x 180 x 596 mm s uzavřenou konstrukcí je osazen jedním wooferem s průměrem 6.5 palce a přenos vyšších frekvencí má na starost palcový tweeter. Vox Mini Superbeetle Audio bude dostupný v černém provedení (MSB50ABK) nebo v kožence s odstínem slonové kosti (MSB50AIV).

Cena novinky se pohybuje okolo 420 eur včetně adapteru, reproduktorového kabelu a šňůry se stereo minijacky. Přiložené video demonstruje zvukové možnosti klasického modelu Mini Superbeetle ve srovnání s lampovým kombem Vox AC30S1.

Tagy vox Vox Mini Superbeetle Audio
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY