Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Efektový napaječ Strymon Ojai R30

Malý efektový napaječ Ojai od americké butikové firmy Strymon má nástupce v obdobně luxusně vybavené verzi Oaji R30. Stejně jako předchozí varianta nabízí pětici izolovaných výstupů plus možnost spřažení s dalšími DC distributory této řady a navíc přidává u dvou výstupů volbu napětí.

Systém skládající se z hliníkového modulu o rozměrech 130 x 58 x 29 mm a externího 24V adapteru využívá analogové obvody s dvojitou izolací a multi-filtrací zaručující čistý signál bez nežádoucích interferencí a maximální dynamickou odezvu připojených efektů.

Na čelním panelu je umístěno 5 napájecích výstupů (5.5 x 2.1mm), každý s proudovou rezervou 500 mA a napětím 9V. Dva výstupy jsou vybaveny třípolohovými páčkovými přepínači pro volbu napětí o hodnotách 9, 12 a 18 V, takže je lze použít i pro napájení různých multiefektů, které mají větší energetické nároky. V případě využití 12V modu se proud z daného výstupu sníží na 375 mA a v 18V režimu na 250 mA.

Zelené LED diody indikují zapojení jednotlivých výstupů, zdířka 24V In slouží pro připojení adapteru a přes konektor 24V Thru je možno distributor rozšířit o další napaječ Strymon (Oaji - viz video, Oaji R30) a vytvořit tak flexibilní modulární systém podle množství efektů v pedalboardu.

Efektový napaječ Strymon Ojai R30 by se měl na trhu objevit pravděpodobně na přelomu října a listopadu za cenu 169 dolarů včetně externího adapteru, síťového a spojovacího IEC kabelu a pěti napájecích šňůr s lomenými konektory a délkou 45 cm.

Tagy Strymon Strymon Ojai R30

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY