Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 21.12.2017 - 00:01

Dvoukanálový Wampler Paisley Drive Deluxe

Americký výrobce butikových krabiček Brian Wampler přichází na trh s novým dvoukanálovým zkreslením Paisley Drive Deluxe, které představuje vylepšenou kombinaci původního modelu Paisley Drive a dnes už nevyráběného overdrivu Underdog. Analogový efekt, navržený pro kytarovou legendu americké country Brada Paisleyho, nabízí široké možnosti nastavení, tři mody zapojení obou větví a samozřejmě nadstandardně kvalitní sound.

Kanál 1 s obvody dnes už nevyráběného drivu Underdog disponuje kromě tradičního levelu a gainu také třípásmovými aktivními korekcemi a na pravém boku najdeme tlačítko Fat přidávající zvuku lehký boost s posílenými nižšími středy pro plnější tón. Druhý kanál ve stylu původního Paisley Drivu osazený ovladači levelu, gainu a tónové clony je doplněn spínačem voicing měnícím charakter středových frekvencí.

Každý kanál má vlastní kovový true bypass footswitch a pomocí třípolohového páčkového přepínače lze volit mezi dvěma sériovými režimy (k. 1 -> k.2, k. 2 -> k. 1) nebo separátním modem. Poctivé konstrukční řešení odráží také možnost fyzicky zapojit každou sekci zcela samostatně, k čemuž slouží oddělené vstupy a výstupy (2xC1/2xC2) umístěné na čelní straně šasi.

Napájení efektu o rozměrech 114 x 89 x 38 mm s odběrem cca 40 mA obstarává 9V baterie nebo adapter s napěťovým rozsahem 9 až 18V (není součástí balení), kdy při vyšších hodnotách narůstá celková dynamika a průraznost projekce.

Flexibilní dvoukanálový Wampler Paisley Drive Deluxe, pokrývající zvukové spektrum od decentního boostu až po saturované zkreslení s dlouhým sustainem, je už dostupný i na českém trhu, kde se jeho cena pohybuje pod hranicí 5 700 Kč.

Tagy Wampler Wampler Paisley Drive Deluxe

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY