Přejít k hlavnímu obsahu
Honza Černocký - Pá, 25.10.2019 - 10:00

Dotočíme to dnes za každou cenu!

Kdybych jen trochu tušil, jak bude vypadat nahrávání našeho klipu k singlu Konec světa, tak bychom to raději nechali „na později“. Platilo zde pravidlo, že když člověk moc chce, taky to není dobře.

My byli připraveni podat ten nejlepší výkon. Jenže chvilky, kdy jsem musel s naším bubeníkem rychle na polikliniku, v klipovce zaznamenány nejsou. Dost se toho pokazilo. Později jsme ještě přibouchli nedopatřením dveře zamčeného auta s klíčem na předním sedadle. Těsně na to navazovala havárie čtyřkolky a pár hloupostí.

My ale neúnavně nahrávali a myslím si, že výsledek je super. Co super, je senzační. Nechci se chvástat, jelikož to není naše práce, ale hlavně práce profíka Dominika Zbořila. Ten do toho šel po hlavě a každý náš nápad se snažil přinejmenším vyzkoušet.


Někdy si člověk prostě nevybere okolnosti. Ale byl jsem jako kapelník spokojený se svou kapelou i s týmem kluků, co nám pomohl. I přes všechny neduhy zafungovali absolutně na jedničku. To jsou ty věci, které běžný divák, co sleduje nahrávku, nikdy neuvidí – skrývají se za objektivem kamer.

Stokrát se může něco pokazit, ale pokud funguje tým lidí, který je pro výsledek udělat cokoliv, třeba i se vyšplhat na dvacer metrů vysokou věž, tak potom to dnes dotočíme, kdyby co bylo.

Můžu říct, že když jsem se vracel z točení v noci domů, třeštila mně hlava. Nicméně bych neměnil. Kapela je pro člověka jako život. Hned jsem viděl, že se mi to vrací. Baví mě slyšet, že práce v naší kapele Horizont má smysl. A Konec světa je pro mě jedna z věcí, která za to opravdu stojí.

Tagy komunita Horizont Videoklip
Házenkář, který v kapele Horizont obsazuje post hlavního skladatele, manažera a mj. i post kytary. Ano, i trénink házené se dá skloubit se zkouškama v kapele. Jsem milovník dobrého piva a rockové hudby. Mou velkou inspirací jsou Arakain. Do mého srdce se zapsali tvrdými riffy, ro...
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY