Přejít k hlavnímu obsahu
Chcete konzultovat svůj projekt s hudebním profesionálem? SoundCzech znovu otevřel program mentoringu
Chcete konzultovat svůj projekt s hudebním profesionálem? SoundCzech znovu otevřel program mentoringu
redakce -

Digitální distribuce i zahraniční PR: konzultujte s mentory SoundCzechu

Jak si poradit v oblasti digitální distribuce, zahraničního PR nebo na japonském hudebním trhu? Hudební kancelář SoundCzech znovu otevírá program Mentoring, kde hudební profesionálové z různých oborů dávají zpětnou vazbu na konkrétní projekty. Termín na odevzdání přihlášek je 15. května 2021.

Program Mentoring funguje jednoduše. Hudebník se přihlásí, v žádosti popíše, co přesně by chtěl konzultovat. Pokud jeho projekt hudební profesionál vybere, mají spolu dvě hodinu trvající online setkání.

„Podzimní mentoring vyvolal velký zájem, účastníci i mentoři jej hodnotili velmi pozitivně. Proto jsme se k němu vrátili, tentokrát je tým profesionálů zase trochu jiný a nevynechává ani klasickou hudbu,“ říká za SoundCzech jeho vedoucí Márton Náray.

Mezi hudebními profesionály, kteří budou konzultovat, je například hornista a dirigent Radek Baborák, PR specialistka na klasickou hudbu Kateřina Motlová, hudební manažer Přemysl Štepánek z labelu Indies Scope, ale také japanolog a odborník na japonský kulturní trh Petr Holý. Konzultovat bude také Lauren Barley, expertka na PR, která pracuje pro Mika Pattona a Tomahawk, Sunn O))) nebo Daughters.

Více informací na webu hudební kanceláře SoundCzech

Digitální distribuci se v panelovce v rámci Frontman live věnoval Vojta Kalina. Zopakujte si, ať jste připravenější.

Tagy SoundCzech workshop mentoring online konzultace

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY