Přejít k hlavnímu obsahu
Co všechno by hudební manažer měl umět? To jsme s Ricardem a jeho hosty řešili v letošní manažerské panelovce
Co všechno by hudební manažer měl umět? To jsme s Ricardem a jeho hosty řešili v letošní manažerské panelovce
redakce -

Frontman live stream: pusťte si všechny naše letošní panelovky

Nestihli jste ještě zhlédnout všechny naše podzimní panelové diskuze? V té poslední jsme se zamýšleli na tím, jakým způsobem pracovat se značkou kapely. Ohlédnout se ale můžete i za našimi předchozími panelovkami, o životě hudebního manažera a distribuci hudby na internetu. Všechna videa přikládáme přehledně na jednom místě.

Jak budovat a upevňovat značku kapely

Hrát kvalitní muziku a mít šikovného píáristu je dobrý základ. Umíte ale opravdu dobře pracovat se značkou kapely, zhodnocovat ji? Je tak silná, aby se k vám fanoušci vraceli? Na panelovce konané 12. listopadu o tom mluvili zkušení marketéři z oboru, Michal „Majkláč“ Novák (RedHead Music, Bandzone.cz), Petr „Kužel“ Blažek (420 Production, Music Managers Forum) a Lukáš Rychtařík (Championship Music). Moderoval šéfredaktor Frontmana Zdeněk Neusar a předseda SAI a České obce hudební Jakub Nový.

Jak distribuovat hudbu na internetu

Poučila vás doba koronavirová, jste už v digitální oblasti a šíření hudby na internetu jako ryby ve vodě? S Vojtou Kalinou (Pipes and Pints, Fly High Booking, MMF Czech Republic) doženete všechno, co jste se nestihli naučit. Moderoval Jakub Nový.

Život hudebního manažera – tipy a triky

Snažíte se manažera pro vlastní kapelu nebo projekt vychovat z kamaráda, nebo si na tuto profesi dokonce troufáte sami? Co všechno by manažer měl umět a jaké musí mít předpoklady? Tyhle otázky v naší první podzimní panelovce řešili profesionálové z oboru: Gabriela Pánková (Wohnout), Dominika Kruchňová (Pipes and Pints) a Šimon Kotek (Bratři Ebenové, Vladimír Mišík a další). Moderoval Ricardo Delfino.

Tagy Frontman live

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY