Přejít k hlavnímu obsahu
Foto: MeetFactory
Foto: MeetFactory
redakce -

Deadline přihlášení na Synapse Knowledge se přiblížil

Třetí ročník vzdělávacího programu Synapse Knowledge pro hudební tvůrce a profesionály se v prostorách pražské MeetFactory chystá na 4. a 5. června. Deadline přihlášek na přednášky a master-classes pod vedením lektorů nebo zkušených hudebních umělců se zaměřením na hudební tvorbu, budování hudební kariéry, práci v profesionálním hudebním studiu, digitální marketing i prostorový zvuk nebo machine learning je ovšem už ve středu 15. května.

Program je více než podnětný. V přednášce Na podiu s hardwarem se dozvíte, jak si připravit vystoupení, když chcete hrát jen na hardware. Blok Hudba v digitálním světě je zaměřený na současné trendy a strategie propagace a monetizace hudby v digitálním světě. S tématem Machine Learning a interaktivní zvukové umění proniknete do sound designu, programování, sonifikace dat, neurofeedbacku a rozšíříte si obzory v tom, jak je možné přistupovat k vytvoření interaktivního zvukového díla. Díky dalším přednáškám se lépe zorientujete také v mixingu a masteringu, vydávání hudby, zvukové post produkci nebo filmové hudbě.

Přednášky a workshopy pouze pro registrované budou probíhat v anglickém jazyce. Mezi lektory a přednášejícími najdete tato jména: Stein Bjelland, Václav Peloušek, Born in Flamez, Moisés Horta Valenzuela, Pernille D. Holden, Lyra Pramuk, John Connell, Trond Tornes a Studio SoundSquare.

Kompletní program naleznete zde. Registrace probíhá pouze do 15. května. Afterparty ve středu 5. června večer je otevřená i neregistrované veřejnosti a je zdarma. Zahrají: avsluta, Bear Bones Lay Low, OD Bongo a Violet.

Tagy Synapse Knowledge MeetFactory

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY