Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 25.04.2021 - 08:00

Dave Grohl a Mick Jagger reagují na americký lockdown společným songem

Frontman kapely Foo Fighters Dave Grohl se v poslední době rozhodně nemůže cítit nevytížený – před necelými dvěma týdny oznámil plány na svou knihu The Storyteller, stihl si zahrát v novém televizním seriálu s názvem What Drives Us a pomyslnou třešničku na dortu představuje spolupráce s Mickem Jaggerem, jejímž výsledkem je společná skladba Easy Sleazy, kterou zpěvák Rolling Stones už postnul v podobě klipu na svůj YouTube profil.

Track s punkovým fundamentem odráží Jaggerův optimismus pramenící z očekávání blízkého konce amerického lockdownu, jehož finální datum sice vláda USA ještě nevyhlásila, ale připravuje první výraznější kroky směřující k návratu do normálu. Zatímco Jagger si při natáčení skladby vzal samozřejmě na starost vokály a částečně také kytaru, Grohl se zde projevil jako multiinstrumentalista a zastal posty hlavní kytary, basy i bicích.

Bývalý bubeník Nirvany poslal na sociální sítě vzkaz: „Je těžké vyjádřit slovy, co pro mě znamená nahrávání této písně se sirem Mickem Jaggerem. Je to nad rámec splněného snu. Když jsem si myslel, že život už nemůže být šílenější ...... a je to píseň léta, bezpochyby!!“

Tagy Dave Grohl Mick Jagger
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY