Přejít k hlavnímu obsahu
Ohňovou show v klipu oslnila Michaela Šafrová z Boomcats. | Foto: Jakub Mahdal
Ohňovou show v klipu oslnila Michaela Šafrová z Boomcats. | Foto: Jakub Mahdal
redakce -

Cocotte Minute tiší bolest ohněm a oblékli Černý šaty

Druhý klip ke svému plánovanému podzimnímu EP triptychu Zllá láska mají venku Cocotte Minute. Za tři týdny od vydání už Černé šaty posbíraly více než 82 tisíc zhlédnutí. Videoklip kapele pomohli zafinancovat fanoušci.

Za singlem stojí osvědčená autorská dvojice Zeller (text) a Czendál (hudba). Vznikla v rámci spolupráce s dlouholetým producentem kapely Mikem Wolfem v hostivařském a následně v jeho vídeňském MelonFM studiu. Písnička navazuje na úspěšný singl Řeka, který loni dosáhnul na 2. místo v anketě Žebřík.

Klip byl natočen pod vedením dnes již kmenového režiséra kapely Jakuba Mahdala, který se opět ujal kamery, střihu i režie. „Nezdá se to, ale je to opět výsledek skoro ročního intenzivního úsilí. Desítky hodin ve zkušebně a pak následně ve studiích při nahrávaní, produkci a mixu. Ani Jakub nás pak při natáčení moc nešetřil. A to tam vlastně naštěstí ani moc nejsme, což je dobře. Má to bejt krásnej klip,“ říká s úsměvem frontman Zeller.

V novém snímku oslnila ohňovou show Michaela Šafrová z Boomcats vystupující jako Michaela performance. Exteriéry se točily v Anglii. „Jinak lokace je mega skvělá, je to točený v Anglii, bylo to takový překvápko na konec. Míša žije v Manchesteru, takže bylo jasný, že to natočíme tam. Je to lokace, kde se točil Harry Potter,“ popsal zákulisí klipu režisér Jakub.

V rámci svého festivalového léta se Cocotte Minute letos poprvé objeví také na festivalu Hrady CZ, na všech jeho zastávkách.

Tagy Cocotte Minute

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY