Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 21.01.2017 - 08:01

Co vydrží revoluční struny Ernie Ball Paradigm?

Praskají vám struny nebo máte věčný problém s laděním? Pokud není důvodem špatně seřízený nástroj, tak by vám mohla pomoci novinka firmy Ernie Ball, kterou představují revoluční kytarové struny s označením Paradigm. Modelová řada kombinující patentovanou nanotechnologii Everlast s plazmovou úpravou se vyznačuje neskutečnou mechanickou odolností, stabilitou a minimální náchylností ke korozi.

Struny Paradigm budou dostupné v elektrických i akustických verzích a první z nich disponují podle slov výrobce identickým zvukem jako populární série Slinky. Sety Paradigm dorazí na trh v průběhu března s cenovkou pohybující se okolo 15 dolarů. Navíc pokud najdete do 90 dní od zakoupení na některé struně korozi nebo vám praskne, tak firma nabízí výměnu sady zdarma.

Na videu s Johnem Petruccim, který byl jedním z beta-testerů, se můžete přesvědčit, co všechno nové struny Ernie Ball Paradigm vydrží.

Tagy struny Ernie Ball
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY