Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Ceny Nouvelle Prague: hlasujte pro médium, osobnost, klub i studio

Sledujete českou hudební scénu, rádi čtete naše texty? Můžete nás podpořit v cenách Nouvelle Prague. Hlasovat můžete celkem v pěti kategoriích – hudební médium, osobnost roku, klub, nahrávací studio a také v rámci ceny asociace českých festivalů FESTAS. Nominované můžete také sami přidávat.

Nouvelle Prague se tímto způsobem snaží vyzdvihnout významné počiny, které v uplynulém roce prokázaly výrazný přínos pro rozvoj a obohacení české hudební scény. Samotného slavnostního večera s vyhlášením cen, který proběhne 7. listopadu od 20 hodin v multifunkčním sálu DOX+, se můžete zúčastnit zdarma.

Hlasovat do středy 6. listopadu můžete zde.

Připomínáme, že samotný šestý ročník showcaseového festivalu a konference Nouvelle Prague proběhne ve dnech 8. až 9. listopadu, přináší změnu místa konání i nové podněty do debaty o dlouhodobé udržitelnosti hudební scény. Akce se přestěhovala do prostor DOX+ a klubu Cross v pražských Holešovicích. Společně s novými partnery IMPALA (Evropská asociace nezávislých hudebních vydavatelství), AIM (Asociace nezávislé hudby) a Haile (maďarská asociace nezávislé hudby) se letos festival mj. zaměřuje na témata spojená s vydáváním hudby, problematiku labelů, synchronizace a hudební supervize.

Na letošním ročníku Nouvelle Prague zahraje i Tom Grennan

Tagy Nouvelle Prague

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY