Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

Bubenická show v Brně: Mike Terrana a Dalibor Mráz

Dlouho očekávaná bubenická show proběhne již 3. listopadu v Brně. Vystoupení a workshop Mika Terrany a domácího talentu Dalibora Mráze byste si neměli nechat ujít. Akce startuje v 18.00 a vstupenky v předprodeji seženete zde.

Společné vystoupení bubeníků bude doplněné o zajímavé povídání a postřehy obou hráčů. Prostor bude samozřejmě i pro vaše dotazy ohledně čehokoliv, co vás bude zajímat.

Americký bubeník Mike Terrana je za svou nekompromisní techniku oceňován a uznáván po celém světě. V České republice dokonce dosáhl světového rekordu, když na festivalu Masters Of Rock zahrál 4 koncertní sety za sebou (K2/Axel Rudi Pell/Tarja Turunen) a nakonec zhruba půlhodinové sólové vystoupení. Mike Terrana se tímto počinem zapsal do Guinessovy knihy rekordů.

Dalibor Mráz se může pyšnit například tím, že odjel tour s Gergo Borlaiem, který ho poté osobně pozval jako hosta na svůj světový Drum Camp. Je také oficiálním firemním hráčem značky Sonor a Vic Firth. Za sebou má hraní s obrovskou spoustou hudebníků a právě během vystoupení 3. 11. v brněnské prodejně kytary.cz odhalí svou novou, klíčovou spolupráci.

Veškeré další informace o akci najdete zde.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY