Přejít k hlavnímu obsahu
ahmed - Čt, 28.08.2014 - 11:34

Ariell Sharon zaúřaduje se spektáklem na Špilberku

„Co je na tom tak zlého“ přijít na „Figarovu svatbu“ s „Jidášem“, který se povede za ruku s „Holkou, která čapla draka“ a s „Černou růží“ v klopě svého letitého, leč kvalitně ušitého saka, posléze šlapat po „Schodech do nebe“ až do „Země vzdálené“ kde na jejích rozkvetlých loukách „Musí šou pokračovat“ s cherubíny pějícími „Halelujá“ a to přesto že „Perfektní cizinec“ vykopne „Další cihlu ze zdi“ aby „Vyskočil“ a předhonil „Lišku na útěku“, která mu již léta tvrdí, že „Pro něj stále má blues“ a mohl zdárně, ještě „Ve svém životě“, dokončit „Únos ze Serailu“, který jakožto úspěšně dokončený oslaví „Ódou na radost“…

Touto hříčkou zvou organizátoři na koncert Metropolitního symfonického orchestru pod vedením charismatického šéfdirigenta Ariella Sharona, který se 18. září uskuteční na nádvoří brněnského hradu Špilberk. Jako sólisté se představí Kamil Střihavka, Jiří Zonyga, Vendula Příhodová a jako host Český Filharmonický Sbor Brno pod vedením sbormistra Petra Fialy. V hudební koláži špičkových děl klasických skladatelů W. A. Mozarta, G. F. Haendela, Ludviga van Beethovena v rockově-symfonických úpravách, vedle písní legendárních světových kapel Led Zeppelin, Queen, Bon Jovi, Van Halen, Pink Floyd, Deep Purple, Sweet, BSP, No Guitars! v aranžích symfonického zvuku a propojených áriemi z muzikálů A. L. Webbera a T. Rice.

Tagy koncerty
Fanouškovské alter ego šéfredaktora. Zářezy najdete také na Radiu 1, festivalu Beseda u Bigbítu, na Xplaylistu nebo dříve Freemusic a u labelu X Production.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY