Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

Zpestřete si léto desetidenním rockovým kurzem

Znáte ten díl Simpsonových, kde Homer odjede na letní rockový tábor a už se nikdy nechce vrátit domů? Tak přesně to se může přihodit vám díky letnímu rockovému kurzu a umělecké dílně v Domažlicích.

Ve dnech 17. až 26. července se můžete těšit na maraton workshopů, jamů, koncertů i výstav. Zváni jsou úplně všichni hudební nadšenci. Nezáleží na tom, kolik vám je ani jaké máte s hudbou zkušenosti. Jednotlivé přednášky a akce budou pro zpěváky, hudebníky, textaře, zvukaře, ale i tanečníky, výtvarníky, grafiky… Jde zkrátka o multikulturní záležitost, jejímž základním znakem je láska k hudbě a umění. Série workshopů a přednášek pokryje všechny tyto aktivity.

Zahajovací koncert již 19. ročníku proběhne 17. 7. v KD Domažlice a ponese se v jazzrockovém duchu. Zahraje zde kompletní lektorský tým. Další den vystoupí Zdeněk Bína (ex -123 min) se svým akustickým projektem a 19. 7. proběhne kreativní workshop s excelentním basákem Janem Urbancem.

Akce vyvrcholí 25. 7. závěrečným koncertem, na němž se budou podílet všichni účastníci kurzu. Podrobné info, foto a videa z předchozích ročníků nebo přihlášky najdete na www.rockovekurzy.cz.

Tagy workhop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY